Níl Cruinniú Díolacháin Comóradh Scamall Dóiteáin 2019 - 2020 ann

Väljalaske kuupäev:2020-01-15

Kümnes jaanuaris –11 Jan 2020 toimus Pekingis tulekindla pilve müügikohtumine 2019 –2020 koos loosungiga” Organizaze, talent, Growth_; toimusid Pekingis.Hiinas on rohkem kui 350 inimest erinevast asukohast, kelle hulka kuuluvad tegevjuht hr Song Jia Cheng, juhtkond ja kõik müügipartnerid, kes osalevad sündmuses, et öelda hüvasti 2019-le ja tervitada uut 2020-st seiklust.

 

Joonis: Grupi foto Tuletõrje pilvisuse aastapäeva müügikoosolekust 2019_; 2020

 

Aruande peatükk: Järeldus 2019, vaade tulevikule 2020

Aasta 2019 oli kriitilise tähtsusega aasta, et tulekahjuhäiretööstus astuks edasi, palju sel aastal toodetud saavutusi.   Kohtumine algab Tanda müügijuhiga ja annab teada 2019_; 2020. aasta töö, mis lõppes kogu piirkondliku müügiaruande ja tulemusega.Samuti, jagamine ja väljavaade müügimeeskond ja esindaja, No Fire Cloud saada uus trend tuletõrje alarm tööstuse ja töötada kõvasti ja teha revolutsiooni.

 

 

 

 

 

 

 

 

Joonis: Koha peal

 

Joonis: Tulepilve müügidirektor 2019-aasta töö kohta aruannet ei esita

 

Pärast piirkondlikku müügiesindajat, kes esitas aruande piirkondliku müügiaruande kohta ning esitas strateegia kava ja analüüsi 2020-s.

 

Ükski Fire Cloud tegevjuht hr Song Jia Cheng on lõpetanud aasta 2019, organisatsioon toetab ja viib arengu trendi Fire Industry, hoida innovatsiooni, suurendada teenuse kvaliteeti.Tee kasv, tabas parim rekord uus 2020.

 

Joonis: ei tule pilv Mr Song Jia Cheng on pahaks aasta aruande.


 

Tasumise peatükk: autasu meeskonnale, tänu toetusele

Tulepilv ei ole tänanud kõiki töötajaid, et nad toetaksid intensiivse tööstuse konkurentsi raames 2019.Peremees on kindlaks määranud autasu‘2019 Marketing District PK Tournament’‘2019 Advanced Person’; " Väljamaksmata sissemakse auhind " , " Progressiivne auhind " , " Kaubamärgi sissemakse auhind " , " Majanduskasvu progressiivne auhind " , " Äriinnovatsiooni auhind " , " Algaja auhind " austada inimesi, kes on möödunud aastal oma töö vastu võtnud ja julgustada nende tööd 2020-s.    

Joonis: Parim organisatsioon ja meeskond


 

Prospecti peatükk: Saage aru organisatsiooni kultuurist, liikuge edasi 2020

Kell 11 pp Jan hommikul, hr Song Jia Cheng, No Fire Cloud'i tegevdirektor juhib organisatsiooni kultuurivahetuse koosolekut.Ettevõtte visioon on klientide tsentraliseerimine, võtta vastutustundlik, professionaalne, range ja tipptasemel.Hr Song selgitab, et iga töötaja saab õppida sügavalt organisatsiooni kultuuri ja täita võimu uue 2020.

 

Joonis: hr Song, No Fire Cloud tegevjuht, õpetab firma kultuuri

 

Tänutäheks tänan sind, et sa minuga kaasa tulid.

 

Ükski Tulepilv ei ole astunud kriitilisele 11-ndale aastale.   Tänada rasket tööd kõigile töötajatele, võõrustaja on pakkunud rikkalik õhtusöök, tantsimine show, muusika esitus.Atmosfäär oli erakordne ja kõik#39; s üdamed olid ühendatud õnnelikus õhkkonnas.

 

Lõpuks lõppes kaks päeva ilma tulekuivata aastapäeva müügikohtumine edukalt.Kuigi aeg on lühike, on see olnud väga viljakas.Kõik vaatasid läbi hiilgavad saavutused 2019-s ja ootavad 2020-st, mis on täis võimalusi ja väljakutseid.Tulevikus ei unusta kõik Zhong Xiaoyuni inimesed oma algseid kavatsusi ja jätkavad oma missiooni toetamist. " maailma ohutumaks muutmine ilma tulekahjudeta ja ühiskonna ohutumaks muutmine " ning aitab kaasa Hiina' ja tuletõrjetööstusele.


Saatke sõnum sellele tarnijale

  • Et:
  • TANDA Development Pte.Ltd.
  • *Sõnum:
  • Minu meiliaadress:
  • Telefon:
  • Minu nimi:
Ole ettevaatlik:
Saatke pahatahtlikku kirja, teatati korduvalt, külmutaks kasutaja
See tarnija võtab ühendust 24 tunni jooksul.
Selle toote kohta pole praegu päringuid.
top